yeni girişimiz buradan

Eğer kendinize göre bir arkadaş arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yalnızlıktan sıkıldıysanız artık birileriyle birbirinizi tanımak, sohbet etmek, görüşmek  gibi sosyal aktiviteler yapmak istiyorsanız hemen www.asilsesli.com sitesinin ziyaret etmelisiniz. Bu site eski chat siteleri gibi değildir. Diğer sitelerden en büyük farklarından biri sizin bulunduğunuz il ve hatta ilçedeki kişilerle sohbet etme imkanı sunmasıdır.

Sitede sohbet turkiye adı altında Türkiye’nin her yerinden kendinize arkadaş edinebilirsiniz. Onlarla görüntülü konuşarak, sesli chat mobil ile mobil yoldan  tanışıp dilerseniz de görüşebilirsiniz. Site içerisinde chat odaları kurarak birden fazla kişiyle birbirinizle sohbet edebilirsiniz. Ayrıca site bunun karşılığında sizden hiçbir şey istemez. Üye olmadan istediğiniz gibi siteye girip çıkabilirsiniz. Siteyi kullanmak ücretsizdir.

asilsesli sitesi bunlarla da sınırlı değil. Sitede bulunan ‘Radyo Dinle’ seçeneğini kullanarak dilerseniz radyo dinleyerek hoş zaman geçirebilirsiniz. İnsanlarla dilediğiniz şekilde kameralı veya sesli sohbet yaparken bir yandan da radyo dinleyebilirsiniz. Radyo için istek şarkı bile yapabilirsiniz.

İnsanlar genelde böyle sitelere güvenmezler. Bilgilerinin çalınacağından şüphe ederler. Ama www.asilsesli.com sitesinin hiç de böyle bir niyeti yok. Gönül rahatlığıyla sitede vakit geçirebilir, insanlarla görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

https://sesli.seslikos.com:1599/